• Nové úplné komentované znění vyhlášky č. 435/1992 Sb., o důlně měřické činnosti a některých činnostech prováděných hornickým způsobem

 • Vydání knihy na klíč

  provedeme Vás tvorbou knihy od začátku až po dodaní samotné knihy

  Letáky, pozvánky, vizitky, hlavičkové papíry, papírové složky s klopami, manuály, produktové katalogy, ročenky, trhací bloky, sylaby a jiné materiály pro školení, plakáty, ale například i roll up bannery a další formy foliových a polepových reklam.

 • Trhací technika a pyrotechnika

  časopis pro střelmistry, TVO, pyrotechniky a všechny kteří chtějí mít přehled ve světe výbušnin, pyrotechniky, nářadí a strojů s tím spojených
 • On-line semináře - webináře

  On-line semináře (webináře) 

 • HORNICKÁ ROČENKA

Semináře, konference a webináře v roce 2021

od so, 23. leden 2021 do po, 15. březen 2021


Popis události:

 

Vážené dámy, vážení pánové,

dovolte abych ... . Tato slova si mnozí z Vás pamatují z úvodů seminářů a konferencí :).  

Jak jistě víte, v loňském roce jsme přidali k seminářům a konferencím webináře a i pro tento rok je plánujeme. Na programech pracujeme a budeme Vás včas informovat.

Prozatím Vám prozradím, že máme zablokovaný termín pro X. mezinárodní elektrokonferenci na 27. a 28. května 2021 a na 9. a 10. září 2021 je zablokovaný termín pro semináře revizních techniků a projektantů elektroinstalací, kde bychom rádi oslavili i Den horníků.

Semináře pro  TVO, Strojaře, ČPHZ, Závodní lomů a BOZP máme v plánu rovněž a jakmile to bude možné budeme Vás ihned o termínu a programu informovat.

Pevné zdraví, nervy a hodně štěstí

Aleš Rett

 

 @ SPOJENEC 2019. All rights Reserved.