Přidat stránku do oblíbenýchNastavit jako homepage
HomeNovinkyAkceNapsali o násKontaktO násPřipravujemeKde koupitReference


KAPITOLY Z PEDAGOGIKY PRO STŘEDNÍ ŠKOLY

Rostislav Gromnica
150 stran
Formát:145 x 210
Jazyk:Česky
ISBN:9788072253265
Cena 185,50 Kč / ks
Aktuální sleva : 12%
zakoupit na www.vsechnyknihy.cz

Dlouho a netrpělivě očekávaná učebnice určená především studentům, kteří se chystají maturovat z předmětů obecná, sociální a speciální pedagogika a jejich učitelům, jako žádaný podklad k výuce výše zmíněných předmětů. Tato nová publikace je vhodná rovněž pro výchovné poradce a protidrogové preventisty. Relevantní informace zde najde každý, kdo se danou problematikou zabývá.

Obsahem učebnice jsou především teoretické informace z obecné, sociální a speciální pedagogiky s odkazy na aktuální situaci celého vzdělávacího systému v českém školství. Autor vychází z posledních odborných výzkumů a informačních pramenů. Učebnice dále nabízí praktické didaktické rady, prezentované na různých názorných příkladech a situacích. Pozornost je věnována odlišnostem českého školského systému od systémů zahraničních, zejména evropských.

Učebnice neopomíjí ani aktuální problematiku týkající se vzrůstající agresivity a kriminálního chování žáků a studentů, syndromu PAS nebo školní šikany. Při rozboru této problematiky učebnice prezentuje různé možnosti diagnostiky a nápravy. V neposlední řadě se zabývá také charakteristikou alternativního školství dostupného v naší republice.

 

Ukázka z knihy:

Můžete napsat: as@montanex.cz
nebo volat: 737 286 944

 

 

 

MONTANEX a.s., Cihelní 760/35, 702 00 Ostrava, tel.: +420 599 505 511, as@montanex.cz