Přidat stránku do oblíbenýchNastavit jako homepage
HomeNovinkyAkceNapsali o násKontaktO násPřipravujemeKde koupitReference


ZÁKLADY VEŘEJNÉ SPRÁVY, 4. AKTUALIZOVANÉ A PŘEPRACOVANÉ VYDÁNÍ

Pavel Káňa
400 stran
Formát:145 x 210 mm
Jazyk:česky
Vazba:brožovaná
ISBN:9788072254071
Cena 308,80 Kč / ks
Aktuální sleva : 14%
zakoupit na www.vsechnyknihy.cz

Vybrané kapitoly veřejné správy pro studium žáků středních škol

 

4., aktualizované vydání učebnice sleduje nejdůležitější změny, které nastaly v posledních letech v legislativě veřejného práva a správního práva.
   Učebnice obsahuje i změny, které nastaly v souvislosti s účinností nového Občanského zákoníku, právních norem sociálního zabezpečení a dalších zákonů, týkajícíh se činnosti úřadů státní správy.
   Učebnice „Základy veřejné správy“ je určena studentům denní a dálkové formy studia oboru Veřejnosprávní činnost na středních školách, a to k získání představ o pojmech státní správy a samosprávy České republiky a správy Evropské unie. Učebnice je vhodná i pro studenty Vyšších odborných škol, studenty gymnázií, případně studenty oboru diplomatických služeb a dalších oborů středních škol.
   Publikace doporučujeme i úředníkům státní správy a zaměstnancům úřadů územní samosprávy, jsou-li v období před úředníckou zkouškou či profesní zkouškou zvlášní odborné způsobilosti. Úředníci prostudováním publikace si obnoví všeobecné vědomosti o veřejné správě a najdou zde cestu ke zkouškovým testům.
   Učebnice obsahuje vybrané kapitoly pro vyučování předmětu Veřejná správa dle školních vzdělávacích programů a má ulehčit studentům přípravu k maturitní zkoušce a k přijímací zkoušce na vysokou školu. Publikace je určena k získávání základních vědomostí a dobré orientaci ve správním právu. Učební text v mnoha případech zjednodušený, je použitelný pro školské vzdělávací účely, obsah je dostatečný pro pochopení učební látky studenta střední školy.


Ukázka publikace:


Můžete napsat: as@montanex.cz
nebo volat: 737 286 944

MONTANEX a.s., Cihelní 760/35, 702 00 Ostrava, tel.: +420 599 505 511, as@montanex.cz