Přidat stránku do oblíbenýchNastavit jako homepage
HomeNovinkyAkceNapsali o násKontaktO násPřipravujemeKde koupitReference

Křížovky ke kávě s MONTANEXEM

Se svou téměř patnáctiletou tradicí patří Křížovky ke kávě s Montanexem k nejdéle vycházejícím titulům tohoto typu u nás. Na jejich šestnácti stranách najdete pravidelně každý měsíc celkem dvacet osm švédských křížovek, rozdělených do dvou oblastí – humoristické a naučné (z té druhé už by se dala sestavit slušná encyklopedie světových rarit).
Raritou mezi křížovkářskými časopisy je Listárna, jejímž prostřednictvím redakce živě komunikuje se svými čtenáři a má tak možnost okamžitě reagovat na jejich ohlasy na každé číslo.
Křížovky ke kávě vycházejí jedenáctkrát ročně (se srpnovou pauzou). V každém čísle jsou čtyři křížovky soutěžní, za jejichž správné vyluštění získává jeden ze čtenářů tisícikorunovou prémii a deset dalších zajímavé knihy.
Z ohlasů luštitelů, které jsou pro redakci směrodatné, je znát, že tyto křížovky patří k nejoblíbenějším a zároveň nejnáročnějším na trhu, což je i zásluhou špičkových autorů, s nimiž redakce spolupracuje. Přesvědčit se o tom můžete sami, pokud si přečtete některou z Listáren.
MONTANEX a.s., Cihelní 760/35, 702 00 Ostrava, tel.: +420 599 505 511, as@montanex.cz